מיכל ירקוני. מורה בכירה ליוגה ויוגה תרפיסטית מוסמכת. (C-IAYT), מטפלת בגישת ®Body Mind Centering, מטפלת בשיטת Somatic Experiencing®

 

 משנת 2004 מנחה סדנאות אנטומיה ותנועה התפתחותית למתרגלים ומורים ליוגה ברחבי הארץ.  פיתחה ולימדה את קורס ההעמקה השנתי למורים ליוגה- הפנמה גופנית כבסיס ליוגה תרפיה.

משלבת יוגה תרפיה במערך הפסיכיאטרי של בית חולים "העמק" בעפולה במסגרת מרפאת חוץ של משרד הבטחון לתמיכה בהלומי קרב. עוסקת בהוראה וטיפול באמצעות יוגה ותנועה מודעת בקליניקה בטבעון ובמושב ציפורי. 

www.wisdombodyoga.com

רייצ'ל קרנצמן, פיזיותרפיסטית, מורה בכירה ליוגה ויוגה תרפיסטית מוסמכת.

רייצ'ל עלתה לישראל ב-2013. בארה"ב היא יסדה את Embody Physical Therapy and Yoga  בסאן דיאגו וארגנה כנסי "יוגה ברפואה" בשביל המרכז לרפואה משולבת באוניברסיטת קליפורניה סאן דיאגו.

היא הוציאה לאור את ספריה "Yoga for a Happy Back: A Teacher's Guide to Spinal Health" במאי 2016 ו- "Scoliosis and The Art of Letting Go" בספטמבר 2016.

בוגרת אוניברסיטת מיקגיל, רייצ'ל סיימה קורס מורים ליוגה 2000 שעות עם אדיל פלקיבלה במכללת יוגה פורנה ולמדה באופן אינטנסיבי עם ג'ודית' האנסון לאסטור.

רייצ'ל משלבת יוגה לתוך הטיפול הקליני הפיזיותרפי שלה מאז 2002.

היא גרה ברעננה ומנהלת את פיזי-יוגה, מרכז לפיזיותרפיה ויוגה תרפיה.

www.physi-yoga.org

מלי סולן

פסיכולוגית קלינית, דוקטורנטית בחוג לרפואה בת"א, אפידמיולוגיה ורפואה מונעת, הדרכת הורים לילדים המתמודדים עם ADHD.

בוגרת מסלול 500 שעות בהדרכת איריס קליין, של יוגה תירפיה בשיטת הסווסטה, משלבת במידת הצורך בתהליכי טיפול טכניקות של יוגה להרגעה ואיזון הגוף והנפש.
בשנה זו מסיימת דוקטורט בנושא קבוצות מבוססות מחקרית ללווי הורים לילדים המתמודדים עם ADHD במסגרת החוג לרפואה באוניברסיטת תל אביב.

מדריכה צוותים של מטפלים במסגרת בריאות הנפש במכבי שירותי בריאות.
מטפלת און-ליין, ובפרקטיקה הפרטית בצפון תל אביב, בגישה טיפולית המשלבת גישה דינאמית לצד שיטה חדשנית לטיפול בטראומה והשפעתה על איזורי תפקוד נרחבים ביומיום, אשר פותחה באונ' פנסילבניה בארה"ב, על ידי פרופ' עדנה פואה.

בוגרת התכנית לייעוץ ופתוח ארגוני בגישה פסיכואנליטית מערכתית, בחסות מכון טביסטוק בלונדון
 
קליניקה פרטית:  
052-9966643 , malysolan@gmail.com , שכונת צהלה, תל-אביב

אודותינו

© 2019 by RONI.

Proudly created with Wix.com